o naszym przedszkolu

Nasze przedszkole zlokalizowane jest w dzielnicy Łańcut-Podzwierzyniec. Jest to budynek wolnostoją…cy z dużymi przestronnymi salami dydaktycznymi. Przedszkole otoczone jest bogato zazielenionym ogrodem . Wschodnia część‡ ogrodu wyposażona jest w sprzę™t ogrodowy, który sukcesywnie wymieniany jest na nowy

Jesteśmy placówką…, która zapewnia dziecku ciepłą rodzinną atmosferę, która pomoże przezwyciężyć‡ tęsknotę™ za domem. Częste spacery, zabawy na śœwieżym powietrzu, ć‡wiczenia ogólnorozwojowe pozwalają… dzieciom na prawidł‚owy rozwój fizyczny. Ciekawe zajęcia dydaktyczne prowadzone z wykorzystaniem różnorodnych form i metod rozwijają… sferę™ intelektualną naszych dzieci.

Promujemy uzdolnienia i zainteresowania naszych wychowanków poprzez udział‚ w konkursach międzyprzedszkolnych, ogólnopolskich, regionalnych (patrz osią…gnięcia).

Przedszkole liczy 5 oddziałów.
Czynne jest w godzinach 6:00-16:30